Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Co je a kdo provozuje tento web

Tento webový obchod provozuje firma Brašnářství Tlustý a spol. s r.o., IČ 03083543, se sídlem U seřadiště 7/65, Praha 10. Skrz tento webový obchod můžete zakoupit výrobek z našeho brašnářství, případně zadat online zakázku našemu brašnářství, a výrobek Vám vyrobíme na zakázku.

Jak se dá u nás platit

Vzhledem k tomu, že děláme zakázkovou výrobu, přijímáme pouze platbu předem v plné výši. Platit lze převodem nebo platební kartou (na eshopu přes platební bránu Gopay), případně při objednání výrobku na dílně v hotovosti. Platbu na dobírku ani zálohové platby nepřijímáme.

Dodací lhůta

Výrobky z naší dílny dodáváme v dodací lhůtě uvedené u jednotlivého výrobku. Při nedostupnosti materiálu a při kapacitních špičkách se může tento termín úměrně prodloužit (o prodloužení Vás budeme v přůběhu realizace zakázky informovat). Pokud potřebujete výrobek přesně na termín, toto prosím uveďte při objednávce. Upřednostňujeme zakázky, které jsou dohodnuté na přesný termín. Zákazník bere toto na vědomí a prodloužení termínu z výše uvedených důvodů není důvodem pro zrušení zakázky a odstoupení od smlouvy.

Jak dopravujeme

Naše výrobky k Vám posíláme službou PPL. Na Slovensko posíláme prostřednictvím PPL, do ostatních  států EU posíláme prostřednictvím dopravce UPS a jeho služby UPS Express Saver. Výrobky lze také vyzvednout osobně u nás na dílně.

Kontrola po dodání

Přestože každý kus od firmy Brašnářství Tlustý a spol. prochází při zpracování průběžnou a i finální kontrolou kvality, prosím po dodání zboží si jej pořádně prohlédněte a oznamte nám případné zjištěné vady. Pokud zjistíte jakýkoli rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím (v druhu, množství nebo ceně), prosím dejte nám vědět, věc bude obratem napravena Pokud tak neučiníte do 3 pracovních dnů ode dne dodání, budeme mít za to, že zboží bylo dodáno bez vad a že všechny podmínky kupní smlouvy byly bezchybně splněny.

Odstoupení od smlouvy

Pozor, pro většinu výrobků z tohoto webu, které je pro Vás vyrobený v naší dílně na zakázku neplatí obvyklá 14 doba pro vrácení zboží koupeného na internetu bez udání důvodu, kterou znáte z běžných eshopů, které obchodují se zbožím. Výrobek například s monogramem tak není možno vrátit. Při koupi prosím toto berte v potaz. Ostatní výrobky, které jsou ke koupi označené jako hotové výrobky, platí běžná 14 denní lhůta pro vrácení výrobku zakoupeného na internetu.

Záruka a reklamace

Na výrobky na tomto webu dáváme dvouletou zákonnou záruku (firmám záruku šestiměsíční). Záruka se nevztahuje na situace, kdy náramek poničíte působením tekutin (včetně potu), nebo se mechanicky odře jak kůže, tak i kování, případně jinak poničí běžným opotřebením. Kožené náramky jsou vyrobené z velmi jemných usní, proto prosím s nimi zacházejte s citem.

Výrobky nejsou voděodolné - proto je ninak nevystavujte působení jakýchkoliv tekutin. Pokud kůže zvlhne (např. náramek působením potu) vysušte jej při pokojové teplotě - ne na topení. Upozornění: působením UV záření a slunečního svitu může kůže náramku měnit svou barvu. Při zpocení může useň pustit barvu. U některých lidí agresivní pot může způsobit zešednutí pokovení. Kování může obsahovat stopy niklu a není určeno pro alergiky.

Záruka se nevztahuje zejména na: fleky od deště, sprchy, a namočení, vyšisování nebo změna barvy sluncem a povětrnostními vlivy, odření kůže ani kování, vrypy od nehtů, kamenů a jiných ostrých předmětů, protržení kůže samotné ostrým předmětem, utržení části výrobku silou, "rozhýbání" vláken kůže běžným používáním apod.

Useň (kůže) je přírodní materiál, díky tomu má každý kus lehce odlišnou strukturu, texturu a barevný odstín, ve spojení s nesprávnou kalibrací většiny monitorů se může finální odstín lišit. Je tedy vždy lepší s za námi zastavit a vše si vybrat osobně.

Při reklamaci zakoupeného zboží prosím zašlete nebo doneste reklamované zboží na adresu naší provozovny. Doporučujeme Vám ale předem zavolat a domluvit detaily. K zásilce nemusíte nic přikládat, protože my si naše výrobky poznáme, jen na lístek popište vadu. Zboží prosím zabalte do obalu, aby se při přepravě nepoškodilo, nezmoklo apod.

Po vyřízení reklamace Vám zašleme na naše náklady opravené nebo nové zboží zpět maximálně do 30 dnů ode dne přijetí reklamace. V případě, že nebudeme moci dodržet tuto lhůtu, spojíme se s Vámi a domluvíme kdy bude věc hotová.

Občasník

Našim zákazníkům čas od času rozesíláme mailem občasník. Z hlediska zákona se jedná o obchodní sdělení. Tím, že se stanete naším zákazníkem nám dáváte souhlas se zasláním obchodního sdělení a s umístěním fotografií na sociální sítě. Pokud si nepřejete od nás dostávat maily, můžete se z odesílání v každém emailu odhlásit.

 

Děkujeme za objednávku a doufáme, že Vám náramek bude dělat radost.

 

S úctou

 

Ivan Petrův

ředitel

Brašnářství Tlustý a spol. s r.o.